KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13881030
nr 1388 1030
Gunnar Svenson
(1892-1977), Sverige
Oljemålning, Signerad, stilleben. Olja på duk, 39x53, yttermått inklusive ram: 49x63cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:36:34
29/3 19:28:53
- Klassiska
29 mar
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Gunnar Svenson
Läs mer om Gunnar Svenson